Zawiadomienie o możliwości przestępstw neo-Sędziów

Proszę wszystkie pokrzywdzone osoby aby niezwłocznie złożyły na ręce Prokuratora Generalnego albo podaną niżej, podpisaną propozycję zawiadomienia o możliwości przestępstw, albo aby napisali własne zawiadomienie. Propozycja wyraźnie wyjaśnia dlaczego KAŻDY POLAK jest poszkodowany przez tych ludzi, nawet jeżeli nie miał z nimi bezpośredniego kontaktu podczas sprawy sądowej.

Zawiadomienie – kliknij tutaj

Inne rozwiązania, w tym wszystkie „legislacyjne” nie są moim zdaniem zgodne z prawem. Jeżeli nie uda się tych ludzi postawić przed sądem i w ten sposób odsunąć od wydawania wyroków, pozostaną w zawodzie, będą paraliżować sądy i urzędy, w ten sposób doprowadzą PiS do powrotu do większości parlamentarnej i wtedy dostaną „odszkodowania” za to że ktoś np. cofnął ich nominacje z powodów wyroków sądów europejskich. Wyraźnie złamali wiele praw i muszą stanąć za to przed sądem. Jeżeli nie staną za to przed sądem, wszystkie inne „rozwiązania” będą bezprawnymi szykanami. Jeżeli twierdzą że ratowali Polskę przed „tyranią” Unii Europejskiej to muszą to udowodnić przed sądem i jeżeli udowodnią, Polska ma obowiązek opuścić Unię Europejską oraz Radę Europy. Jeżeli nie udowodnią będzie to oznaczać że celowo pogwałcili masę praw z powodów politycznych bądź osobistych, w tym chęci awansu.

Moje motywacje

Kiedy rozpocząłem razem z innymi inżynierami, dziennikarzami, poszkodowanymi osobami całą tą aktywność, nie chodziło nam oczywiście o jakieś groszowe mandaty. Chodziło nam o to że wszyscy doświadczyliśmy „wymiaru sprawiedliwości” który ma kompletną pogardę dla całości zasad prawa. Zdarzają się rzetelni sędziowie, ale większość z nich to po prostu bezmyślne marionetki które uważają że absolutnie żadne zasady prawa, żadne nawet najstarsze normy prawne ich nie obowiązują, że sobie mogą „swobodnie” decydować co im się żywnie podoba bo oni są kierownikami tej szatni i co im zrobisz. To jest kompletna kpina z prawa.

Wybraliśmy celowo sprawy które dotykają setki tysięcy Polaków po to właśnie aby uzmysłowić wszystkim problem. Aby jak najszybciej wydać kasę z Unii, fałszowano dokumentację urządzeń aby sprzedawać policji „cudowne” urządzenia które zawsze pokazywały „co trzeba” – np. fiata punto który jechał 200 km/h na dziurawej gminnej drodze albo TIRa który w kilka sekund przyspieszył od prędkości 60 km/h do 140 km/h a potem natychmiast zwolnił do 60 km/h. Zamiast ukarać fałszerstwa, nasze sądy mianowały na biegłych kompletnie niekompetentne osoby zaprzyjaźnione z dostawcami urządzeń a ci jako „biegli sądowi” informowali sądy że wszystko jest w porządku tylko „ciemny lud” nie rozumie radarów, lidarów, itd. Najwyższe władze w Polsce wiedziały o tej aferze od początku, było w tej sprawie już kilkadziesiąt interpelacji poselskich. Na wszystkie, moim zdaniem odpowiedziano kłamstwami. Pokrzywdzeni ludzie zamiast płacić 300 zł mandatu np. musieli płacić i płacą od 5000 do 20 000 w kosztach sądowych.

Wielu ludzi naiwnie popierało Prawo i Sprawiedliwość i sojusznicze partie dlatego właśnie że obiecali zrobić porządek z tymi chorymi tworami udającymi sądy w Polsce. No i udawano że to robiono. Wymieniono kluczowych ludzi w prokuraturach i sądach. W formalnym procesie nominacji szybko okazało się że najważniejszym kryterium przy nominacji nie jest wykształcenie, doświadczenie, wyniki w pracy ale… rekomendacja księdza a jeszcze lepiej biskupa.

Normalnie, można byłoby twierdzić że to nie jest nic złego, że kandydaci po prostu dostarczali dokumenty świadczące o ich charakterze moralnym. Ale dzisiaj kościół w Polsce jest pogrążony w masowym skandalu prawno-obyczajowym dotyczącym przestępstw seksualnych na dzieciach. Przestępstwa te nasze sądy i prokuratury kryły przez długie lata. Kiedy w końcu tama pękła i się okazało że nie da się tego więcej robić, kościelni notable stwierdzili że gwałty na dzieciach to przecież nic takiego bo „każdy ma pokusy” a prawdziwym problemem są ludzie którzy się skarżą na kler i media które o tym donoszą. Czyli de facto ludzie ci rozkazali partiom których polityków wyraźnie wspierali w wyborach aby rozprawili się z krytykami kościoła. Moje doświadczenie pokazuje że w ten sposób właśnie na neo-sędziów i neo-prokuratorów mianowano bezmyślne marionetki które nie cofną się przed żadnym kłamstwem, żadnym złamaniem prawa aby roztaczać bezprawny parasol ochronny nad klerem oraz partiami wspieranymi przez kler.

Ludzie ci celowo poświadczają nieprawdę w wyrokach i decyzjach twierdząc że im wolno na zasadzie „swobodnej oceny dowodów”, fabrykują chore pseudo-dowody, nie dopuszczają prawdziwych dowodów bo „nie są im potrzebne do wyroku który chcą wydać”. Bawią się w chorą grę podobną do zachowania małego dziecka które zakrywa sobie oczy aby twierdzić że jest ciemno. Kiedy wskaże się że to łamie wszystkie zasady prawa i najstarsze normy prawne które są częścią cywilizacji od czasów antycznych, oświadczają że… żadne normy prawne ich nie obowiązują bo im wolno patrzeć na „całość” sprawy i decydować jakie normy prawne sobie wybiorą a jakie odrzucą. No bo oni są kierownikami tej szatni i swobodnie mogą decydować co im się podoba. To nie jest już nawet jakieś wczesne średniowiecze. W średniowieczu kościół przyjął wszystkie reguły prawa opracowane przez starożytny Rzym jako podstawy własnego prawa kanonicznego. To jest „sądownictwo” z epoki jaskiniowców gdzie „sędzia” patrzy kto jest przyjacielem wodza albo plemiennego szamana a kto jego „wrogiem” i na kolanie wymyśla zasady aby wódz czy szaman miał wedle takiego „sądu” zawsze rację.

Jeden z takich „kwiatków”. „Swobodna ocena dowodów” pozwala odrzucić każde prawo i każdą normę prawną, nawet te najstarsze, wypracowane przez wieki w rezultacie rzezi całych narodów:

 

Będę całą tą przygodę opisywał szczegółowo w następnych artykułach.

Opublikowano w Konstytucja, Kościół, Sądy i oznaczono , , . Bookmark permalink.

Dodaj komentarz