Oświadczenie o odmowie kontaktu z funkcjonariuszami policji

„Psia Grypa”, „Gadzia Grypa”, „Psia Zaraza”, itd. 

Pomimo tego, że potraktowałem twierdzenia policji o epidemii całkiem poważnie, wciąż dostaję groźby, tak jak wiele innych osób że rzekomo nie traktuję tego poważnie, czy że, nie będąc do tego uprawnionym kwestionuję niby zasadność stosownych zaświadczeń lekarskich (czego absolutnie nigdy nie robiłem). Tylko uprawnione do tego organy mają prawo i obowiązek zadecydować czy tzw. psia grypa która zaraziła 1/3 wszystkich funkcjonariuszy była chorobą zakaźną czy nie, po wykonaniu stosownych, wymaganych prawem badań laboratoryjnych. Skoro ja nie mogę ich do tego zmusić, mam obowiązek traktować ich twierdzenia poważnie, bo to „osoby zaufania publicznego”, a oni twierdzą że zapadli na chorobę zakaźną.

W międzyczasie, służba więzienna także twierdzi że zapadła na podobną chorobę zakaźną: tzw. „gadzią grypę”.

Służba Więzienna choruje na „gadzią grypę”

Nie widzę innego sposobu aby udowodnić że faktycznie traktuję te twierdzenia jako prawdziwe, niż właściwe poinformowanie o tym dowództwa policji. Powinien to zrobić każdy kierowca.

Ten sam formularz w formacie PDF: Odmowa

Oświadczenie można pobrać, wypełnić, wydrukować i wysłać. Absolutnie nie ma, moim zdaniem, obowiązku ryzykowania zdrowia własnego i rodziny kiedy kierownictwo policji pokazało że nie ma zamiaru przestrzegać prawa. Należy zapoznać się samemu z cytowaną ustawą.

Tylko zdecydowane, rozsądne działania całego społeczeństwa i przestrzeganie stosownych praw może powstrzymać epidemię „psiej grypy”!!!!

Opublikowano w Biurokracja, policja, Sądy i oznaczono , , , , . Bookmark permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Uwaga: Jeżeli odpowiadasz na inny komentarz, naciśnij "Odpowiedz {autor} ↵" przycisk!
Przydatne Funkcje HTML:
<blockquote> Cytowany Fragment </blockquote>
<a href="URL Linku"> Opis Linku </a>